Um okkum

Full 1
Full 1

Heimurin er broyttur nógv seinastu árini. Vit liva longri, og aldursbýtið í flest øllum londum er broytt soleiðis, at parturin av eldri fólki veksur nógv.

Vit á Nemlia kenna avbjóðingarnar sum eldri, avvarðandi og starvsfólk hava, og vit loysa hetta úr einum heildarsjónarmiði, har vit seta menniskja í miðdepilin. Við okkara tøkniligu loysnum knýta vit fólk, sum eru annaðhvørt einsamøll ella óhjálpin við síni avvarðandi ella røktarstarvsfólk. Hetta óansæð tíð og stað.

Eitt av aðalmálunum hjá okkum er, at eldri fólk og fólk, ið gerast óhjálpin skulu hava eina trygga og virðiliga tilveru í egnum heimi ella á stovni. Avvarðandi skulu ikki hava ekka av, at teirra kæru. Røktarstarvsfólk skulu kenna seg tryggari og hava meiri orku til tær uppgávur, sum hava størst týdning. Soleiðis røkka longur í teirra dagliga arbeiði.

Starvsfólk

Peer Bentzen

Stjóri
peer@nemlia.com
+298 239040

Melissa Jenkins

CTO
melissa@nemlia.com
+298 220483

Eyðbjørg Leo

Produktleiðari
eydbjorg@nemlia.com
+298 599412

Greg Worley

Søluleiðari
greg@nemlia.com
+298 211879

John Høj Andreassen

Mennari
john@nemlia.com
+298 510651

Denis Kovacek

Mennari
denis@nemlia.com

Petur Larsen

Mennari
petur@nemlia.com

Signar

Signar Kristiansen

Mennari
signar@nemlia.com

Fríðbjartur Miðberg

Mennari
fridbjartur@nemlia.com

Erik Bentzen

Technical Service Manager
erik@nemlia.com

Freddy Scheu

Business Development
freddy@nemlia.com

Størv

Nemlia er í eini spennandi tilgongd. Vit eru ein nýggj og framsøkin fyritøka, sum brennur fyri at gera lívið betri hjá eldri og óhjálpnum borgarum. Vit eru longu til staðar á føroyska marknaðinum, og skjótt fara vit víðari út heim við okkara loysnum og tænastum. Í dag eru 9 starvsfólk í fyritøkuni, sum hevur skrivstovu í hjartanum í Havn, og skjótt leggjast nøkur afturat. Skal góða gongdin í fyritøkuni halda fram, krevur tað fyrst og fremst dugnalig, nærløgd og arbeiðssom starvsfólk, ið brenna fyri tí sama, sum vit. Ljóðar hetta, sum nakað fyri teg, so er bara at fáa umsóknina avstað.

Send okkum eina umsókn

Tú ert altíð vælkomin at senda okkum eina umsókn av tínum eintingum. Umsókn og lívsrensl (CV) kunnu sendast við telduposti til stjóran, peer@nemlia.com. Vit goyma umsóknina, og seta okkum í samband við teg, um hóskandi starvsmøguleikar stinga seg upp. Tað ber eisini til at ringja og fáa eitt óbundið prát við stjóran. Vit gleða okkum at hoyra frá tær.

Vilt tú vita meira?

Set teg í samband við okkum, og fá meira at vita um okkara loysnir og tænastur.

Vilt tú vita meira?

Set teg í samband við okkum fyri at hoyra nærri um okkara loysnir, og tænastur.  Tú ert…

Samband

NEMLIA Sp/f
Telefon +298 202244
J.H. Schrøtersgøta 7
100 Tórshavn
E-Mail: nemlia@nemlia.com

Become a NEMLIA partner!

As a solution provider, we are interested in partnering with companies that share our values and help us achieve our vision.

Interested? Click here to connect.